Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Instrumenty muzyczne dla dzieci

( ilość produktów: 11 )

Wkrocz w świat muzyki już dziś z zabawkowymi instrumentami muzycznymi dla dzieci!

Odkryj muzyczny talent swojego malucha. Te nowoczesne rozwiązania kształtują słuch, pozytywnie wpływają na koncentrację dziecka i wyczucie rytmu. Mali artyści poznają brzmienie nut, skomponują pierwsze melodie, nauczą się kolorów i kształtów. Usłyszą także wesołe rymowanki i dźwięki.

Występ słynnych gwiazd

Organizacja koncertu dla rodziców, dziadków i znajomych może być super zabawą. Twój mały muzyk chętnie chwyci mikrofon w dłoń i zaśpiewa wesołe melodie razem z Tobą. Podejmijcie wyzwanie i wyjdźcie na domową scenę - to doskonała okazja do nauki radzenia sobie ze stresem. Widownia na pewno będzie zadowolona, a może nawet zagracie i zaśpiewacie wspólnie. Wasz występ możecie nagrać mikrofonem, by muzyczne arcydzieło zostało z Wami na dłużej!

Instrumenty muzyczne na OdiDodi.pl

W internetowym sklepie OdiDodi.pl dostępne są też inne instrumenty: popularne cymbałki (nawet 27-tonowe), pianinka i klawisze dla maluchów (występują w ciekawych kształtach zwierzątek), kolorowe marakasy, harfy i harmonijki, gitary z efektami świetlnymi. Twoje dziecko rozwinie muzyczny talent i stanie się gwiazdą domowej estrady!

 


 

pixelpixelpixelpixelpixelpixel