Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Art. szkolne

( ilość produktów: 1909 )

 

Artykuły szkolne w sklepie internetowym OdiDodi.pl

Długopisy, kredki, zeszyty towarzyszą nam od początku edukacji, najpierw malujemy świecowymi kredkami pierwsze szlaczki, potem przychodzi czas na naukę pierwszych literek i cyferek. Zanim się obejrzymy piszemy rozprawkę na maturze i podpisujemy pierwszą umowę o pracę.
Artykuły piśmiennicze, papiernicze i szkolne towarzyszą nam więc przez całe życie.Dlatego z myślą o Was przygotowaliśmy ofertę artykułów szkolnych i biurowych, którą wciąż poszerzamy, by jak najbardziej dopasować ją do Waszych potrzeb. Zrobisz u nas zakupy szkolne, kupisz niezbędne artykuły plastyczne i papiernicze, wysokiej jakości przybory kreślarskie i artykuły biurowe, a to wszystko bez wychodzenia z domu, wygodnie online.
Znajdziesz tu artykuły znanych i cenionych marek takich jak: St.Majewski, ASTRA, Bambino, Interdruk, Starpak i inne.

Wyprawka szkolna i przedszkolna

Zależnie od etapu edukacji dziecka zawartość wyprawki może się znacząco różnić. W przedszkolu dziecku potrzebne będą kredki, kolorowe bibuły, blok rysunkowy, czy plastelina. W szkole przydadzą się zeszyty, kredki ołówkowe, długopisy, nożyczki, farby plakatowe, czy blok techniczny.
Jednak bez względu na to, czy Twoja pociecha dopiero zacznie przygodę z edukacją, czy jest już starsza i doskonale zna szkolne obowiązki, przyda się plecak, tornister lub torba. Warto pamiętać również też o worku szkolnym, w którym można przechowywać buty lub strój sportowy na wf.
W OdiDodi skompletujesz szkolną wyprawkę solidnie i tanio! Przygotowaliśmy gotowe zestawy szkolne w atrakcyjnych cenach, które ułatwią przygotowania do września.

Przybory szkolne dla uczniów i studentów

Oprócz książek praktycznie przy każdym szkolnym przedmiocie konieczny jest zeszyt. Dla uczniów szkół pośrednich wygodniejsze są te w mniejszych formatach, np. standardowe B2. Studenci chętnie korzystają z zeszytów w większym formacie A4. W  kategorii akcesoria papiernicze znajdziesz idealne zeszyty w różnych rozmiarach i pięknych oprawach.
Niezbędnym akcesorium w szkole i na studiach są długopisy, uczniowie i studenci chętnie sięgają też po cienkopisy i zakreślacze. Przydają się, żeby podkreślić najważniejsze rzeczy w książce albo odznaczyć istotne definicje w zeszycie. Często wybierane są też markery, pomocne przy tworzeniu czytelnych i przejrzystych notatek. Wszystkie potrzebne przybory do pisania znajdziesz w ofercie sklepu internetowego OdiDodi.pl
Na zajęciach plastycznych w szkole dzieci na pewno wykorzystają blok rysunkowy, farby i pędzle, kredki, klej, czy plastelinę. W klasach 1-3 bardzo często zdarza się, że lista niezbędnych przyborów szkolnych jest przygotowana przez wychowawcę i wręczona rodzicom, co znacząco ułatwia kompletowanie wyprawki szkolnej.
Z myślą o uczniach i studentach przygotowaliśmy również specjalną ofertę pomocy naukowych, w której znajdują się globusy, przybory geometryczne, niezbędne na lekcje geometrii, pomocne przy projektach na studia oraz akcesoria do nauki liczenia.

 


 

pixelpixelpixelpixelpixelpixel