Przekąski do szkoły
( ilość produktów: 56 )
Cena z 30 dni /1szt.-%
163,00 zł brutto/1szt.
- Wiek podawania:
- Smak:
- Rodzaj:
Cena z 30 dni 157,89 zł/1szt.-3%152,00 zł brutto/1szt.
- Wiek podawania:
- Rodzaj:
- Smak:
Cena z 30 dni 157,89 zł/1szt.-4%151,20 zł brutto/1szt.
- Wiek podawania:
- Smak:
mix smaków,
jabłkowy,
truskawkowy,
wiśniowy,
jagodowy,
rabarbarowy,
morelowy,
malinowy,
porzeczkowy,
gruszkowy,
brzoskwiniowy,
bez cukru - Rodzaj:
Cena z 30 dni 148,01 zł/1szt.-21%115,56 zł brutto/1szt.
Cena z 30 dni /1szt.-%
60,96 zł brutto/1szt.
- Wiek podawania:
- Smak:
- Rodzaj:
Cena z 30 dni 63,16 zł/1szt.-5%59,84 zł brutto/1szt.
- Wiek podawania:
- Smak:
- Rodzaj:
Cena z 30 dni 63,16 zł/1szt.-13%54,88 zł brutto/1szt.
Cena z 30 dni 65,99 zł/1szt.-16%54,88 zł brutto/1szt.
- Wiek podawania:
- Smak:
- Rodzaj:
Cena z 30 dni 63,16 zł/1szt.-13%54,88 zł brutto/1szt.
- Wiek podawania:
- Rodzaj:
- Smak:
Cena z 30 dni 63,16 zł/1szt.-13%54,88 zł brutto/1szt.
- Wiek podawania:
- Rodzaj:
- Smak:
Cena z 30 dni 63,16 zł/1szt.-13%54,88 zł brutto/1szt.
- Wiek podawania:
- Rodzaj:
- Smak:
Cena z 30 dni 63,16 zł/1szt.-13%54,88 zł brutto/1szt.
- Wiek podawania:
- Rodzaj:
- Smak:
Cena z 30 dni 63,16 zł/1szt.-14%54,24 zł brutto/1szt.
- Wiek podawania:
- Smak:
- Rodzaj:
Cena z 30 dni 63,16 zł/1szt.-16%52,96 zł brutto/1szt.
- Wiek podawania:
- Smak:
- Rodzaj:
Cena z 30 dni /1szt.-%
51,84 zł brutto/1szt.
- Wiek podawania:
- Smak:
- Rodzaj:
Cena z 30 dni /1szt.-%
17,90 zł brutto/1szt.
Cena z 30 dni /1szt.-%
11,00 zł brutto/1szt.
- Wiek podawania:
- Smak:
- Rodzaj:
Cena z 30 dni 10,28 zł/1szt.-15%8,70 zł brutto/1szt.
- Wiek podawania:
- Smak:
- Rodzaj:
Cena z 30 dni 7,89 zł/1szt.-2%7,70 zł brutto/1szt.
- Wiek podawania:
- Rodzaj:
- Smak:
Cena z 30 dni 7,89 zł/1szt.-2%7,70 zł brutto/1szt.
- Wiek podawania:
- Smak:
- Rodzaj: